ROK SZKOLNY 2016 / 2017


16.12.2016
ZUPBADURA – ŚWIDNICKA INNOWACYJNOŚĆ ZNANA NA CAŁYM ŚWIECIE
Dnia 16 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę zawodoznawczą do ZUPBADURA w ramach projektu  Urzędu Miasta w Świdnicy ”Mój pierwszy milion”. 
 
Firma  znajduje się przy ulicy Kliczkowskiej 48 w Świdnicy.  Działalność firmy ukierunkowana jest na produkcję skomplikowanych technologicznie maszyn i urządzeń na potrzeby rynku naftowego, energetycznego i stoczniowego, na co pozwala bogata infrastruktura firmy. Zakład oferuje różnego rodzaju usługi takie jak: wycinanie blach, obróbkę mechaniczną, spawanie, śrutowanie. ZUPBADURA wykonuje elementy maszyny oraz urządzeń  przemysłowych dla firm z niemal całego świata. Dysponuje trzema halami produkcyjnymi, które uczniowie zwiedzili od środka. Zobaczyliśmy różnego typu stanowiska pracy, zapoznaliśmy się z systemem rekrutacji pracowniczej oraz wymaganiami i predyspozycjami zawodoznawczymi na stanowisku ślusarza, montera instalacji stalowych, spawacza i trasera. Przed wejściem na zakład  wszyscy uczniowie zapoznali się  z regulaminem BHP.
 
Firma ZUP BADURA to nowoczesne przedsiębiorstwo, skupiające się nie tylko na własnym rozwoju, ale także wspierające rożnego rodzaju fundacje, jedną z nich jest „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.
 
Uważam, że wycieczka była bardzo interesująca.
 Ola IIIa


      NASZA SZKOŁA

       NASI PRZYJACIELE
UKS

SOS
BIP  KURATORIUM OŚWIATY  CKE CK  MEN  RZECZNIK  UM
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt